ПРО КЛІНІКУ

У медичному центрі PRIMA вірять, що краса в кожному з нас. Тут вміють відкривати цю красу, зберігати та примножувати її. Кожен клієнт – індивідуальний, кожна процедура – унікальна.
PRIMA DENTAL STUDIO ЦЕ
01
Справжні професіонали
Всі наші фахівці – профільні лікарі з великим досвідом роботи, які постійно підвищують професійний рівень. Ми ретельно підходимо до вибору фахівців, тому що їхні руки та знання на варті Вашої краси та здоров'я.
Ми постійно дбаємо про Вашу безпеку та дотримуємось усіх міжнародних стандартів та протоколів. Крім цього, ми створили всі необхідні умови для Вашого комфортного перебування в нашій клініці.
Безпека та комфорт
02
Наша клініка оснащена найновішим високотехнологічним обладнанням провідних європейських та американських виробників, які мають усі необхідні дозволи та сертифікати.
Найкраще обладнання
03
КОМАНДА
ПРОФЕСІОНАЛІВ


Медичний центр стоматології та пластичної хірургії PRIMA – сучасна клініка європейського рівня, в якій працюють найкращі лікарі Херсона
Клініка "Прима" це 600 м2 з любов'ю, створених для комфорту наших пацієнтів.
Ліцензована операційна
Recovery Room
дитяче відділення з ігровою зоною, зоною відпочинку після медикаментозного сну
повна доступність для людей з особливостями (пандус, двері без порогів, доступний санвузол)
окремий кабінет для кожного лікаря з природним освітленням.

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
Ми ретельно підійшли до вибору медичного обладнання для нашої клініки. Основними критеріями вибору були технологічність, зручність для пацієнтів та лікарів, якість виконання та безпека. Саме тому ми вибрали сучасні та комфортні італійські установки, найпрогресивніший німецький автоклав Melag класу В+, ергономічний та надійний американський мікроскоп.
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
Ми вам зателефонуємо!
НАШІ КОНТАКТИ
м. Херсон, вул. Чорноморська, 6
Медичний центр стоматології та пластичної хірургії Prima Dental Studio це сучасна клініка європейського рівня, що пропонує повний спектр послуг із стоматології та пластичної хірургії у Херсоні. Філософія клініки Пріма Дентал Студія полягає у втіленні найвищих стандартів лікування на користь пацієнта. При цьому в першу чергу ми дбаємо про його безпеку та створюємо максимально комфортні умови перебування у нашій клініці. Знання та досвід нашої професійної команди – це найцінніший актив, у який ми готові постійно інвестувати свої ресурси. Клініка "Прима" дотримується концепції спеціалізації лікарів за напрямками. Для цього ми відібрали і постійно навчаємо кожного спеціаліста у своїй галузі, чи то лікар стоматолог-терапевт, лікар ендодонтист, лікар хірург, лікар імплантолог, лікар ортопед, лікар ортодонт, лікар реставратор, лікар парадантолог або лікар пластичний хірург - всі вони експерти у своїй області. І посилити цю команду можна лише давши їм у руки найсучасніше та високотехнологічне обладнання, яке дає ще більше можливостей у досягненні поставленого завдання.
Вгору
© 2019 ТОВ «Пріма Дентал Студія»
Залишіть ваші контакти і ми передзвонимо Вам якнайшвидше
Виберіть напрямок
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Імя
Телефон
Ваше запитання